Online kurz Sprievodca výberom kabelky

149 €
Dostupný
ks

Krátky online kurz, ktorý ťa v niekoľkých lekciách prevedie celým procesom rozhodovania pri výbere ideálnej kabelky.

V každej lekcii pochopíš jednu z kľúčových vlastností tvojej budúcej kabelky alebo teba ako nositeľky.
- Spoznáš svoje potreby a zistíš, ktoré typy, farby a štýly sú pre teba to pravé.
- Naučíš sa identifikovať svoje preferencie a spoznáš svoju ideálnu kabelku.
- Získavanie tipov na kombinovanie zaujímavých a výrazných kabeliek ti prinesie inšpiráciu.
- Tvoje outfity vďaka kombinácii farieb, vzorov a zaujímavých doplnkov ožijú. viac

Kurz obsahuje množstvo praktických informácií:

 • Zistíš, ako si vytvoriť vlastnú zbierku kabeliek, ktoré sa budú skvele kombinovať a využiješ ich na rôzne príležitosti.
 • V kurze nájdeš rady, ako nosiť kabelky, ktoré možno nebudú na prvý pohľad ideálne.
 • Dozvieš sa o vlastnostiach rôznych materiálov, ako je koža, takže presne pochopíš, ktorý druh je pre tvoje potreby najvhodnejší.
 • Zistíš, ako sa o svoju kabelku starať, aby ti slúžila čo najdlhšie.

A výsledok?

 • Získaš istotu pri výbere kabelky. Tvoj šatník bude obsahovať len tie kúsky, ktoré potrebuješ a ktoré využiješ.
 • V outfite sa budeš cítiť skvele a zaujímavo. Získaš nový pohľad na výber kabelky a tvoje zistenia sa stanú tvojím „kompasom“, vďaka čomu budeš vedieť, na ktoré aspekty sa zamerať.
 • Správny výber a starostlivosť zabezpečí, že sa z tvojho obľúbeného kúsku budeš tešiť veľmi dlho.

Kurz obsahuje 3 moduly:

1. SPOZNÁVAME NOSITEĽKU: 6 lekcií
2. SPOZNÁVAME ideálnu KABELKU: 4 lekcie
3. KABELKA V OUTFITE A ŠATNÍKU: 4 lekcie

 • Súčasťou kurzu je aj pracovný zošit Môj Sprievodca, kde si môžeš zapísať najdôležitejšie informácie a kedykoľvek k nim neskôr nahliadnuť.
 • Počas kurzu máš príležitosť klásť otázky v našej komunite priamo mne alebo ostatným ženám. Získaš tak podporu a odpovede na tvoje otázky. Môžeme spoločne diskutovať o témach do hĺbky, aby bolo využívanie nových poznatkov v praxi ešte jednoduchšie 😊.

Ako kurz prebieha?

1. Po kliknutí na tlačidlo Mám záujem budeš presmerovaná na objednávkový formulár.

2. Vyplň požadované údaje a objednávku odošli. Objednávku môžeš uhradiť bankovým prevodom alebo prostredníctvom platobnej brány.

3. Po pripísaní sumy na náš účet ti budú okamžite odoslané prístupové údaje do ČLENSKEJ SEKCIE a môžeš hneď vykročiť na cestu spoznávania seba a tvojej vysnívanej kabelky.

4. Po zakúpení je kurz prístupný 40 dní.

5. Kurz obsahuje 14 lekcií. Jednotlivé lekcie kurzu pozostávajú z krátkych videí (10-30 min.), PDF dokumentov, farebných schém, názorných ukážok a pod.

Ak si každý deň prejdeš jednu tému (cca 30 minút), za dva týždne budeš mať všetko dôležité know-how. Pozývam ťa ešte dnes vykročiť na túto cestu.

 • Možno pochybuješ, či to zvládneš, či sa to naučíš. Nie je potrebné niečo sa učiť, ide o pochopenie jednoduchých princípov, ktoré fungujú stále, nezávisle od meniacich sa trendov.
 • Môžeš ísť svojím vlastným tempom a v prípade potreby si lekciu zopakovať alebo si najdôležitejšie veci zaznačiť do pracovného zošita a potom sa vrátiť k svojim poznámkam.

 

GARANCIA vrátenia peňazí:

V prípade, že kurz nesplní tvoje očakávania, celú sumu za kurz ti vrátim. Máš právo do 14 dní odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu. V takom prípade mi jednoducho napíš na hello@mariamajerova.com a celú platbu ti vrátim. Nemáš čo stratiť.

Získaj svojho Sprievodcu ešte dnes za skvelú uvádzaciu cenu. Staň sa majiteľkou kabelky, ktorá ti bude vyhovovať a bude ti slúžiť roky.